Karel Müller (1899-1977)

Ze Střeleckého ostrova

litografie, 21,2 x 15 cm, sign. PD Karel Müller, č. 33/120

žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

ID: 280766

Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2024 16:26

Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu