Karel Müller

(1899-1977)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Vodák

    Položka č.: 218077

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2019 14:31

    lept, 22,2 x 29,8 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Hostina

    Položka č.: 206355

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:42

    dřevoryt, 9,5 x 10,4 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Pasačka krav

    Položka č.: 193711

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2019 14:45

    lept, 31,5 x 24 cm, sign. PD Karel Müller, na papíře slepotiskové razítko ČSUG, při dolním okraji mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Sklizeň

    Položka č.: 133970

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2014 10:25

    litografie, 1962, 26,5 x 35,2 cm, sign. PD Karel Müller, zažloutlý a při levém okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Kinského zahrada

    Položka č.: 122205

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 11:20

    litografie, 1988, 39,8 x 25 cm, sign. PD Karel Müller, autorský tisk, provenience: Antikvariát Dlážděná, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu