Marie Laštovičková

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

litografie, 26,7 x 19,2 cm, sign. PD Marie Laštovičková, 61/170, školní práce u prof. L. Bauera, konec 80. let

ID: 95282

Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 14:30

Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu