Vojtěch Cinybulk

Konvolut 63 grafik

63 litografií, formáty např. 13 x 8 cm, 10 x 7,5 cm, všechny sign. Cinybulk

ID: 662

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 15:57

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)