Vojtěch Cinybulk

Konvolut 63 grafik

63 litografií, formáty např. 13 x 8 cm, 10 x 7,5 cm, všechny sign. Cinybulk

ID: 662

Auction price: 1.000 CZK (38 €)

AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2020 15:57

Current price: 1.000 CZK (38 €)

Last auctioneer: ID5**5 History of bids