Josef Novák (1902-1987)

Múzy

litografie, 19,5 x 35 cm, sign. PD Josef Novák, č. 26/200

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 199567

Auction price: 150 CZK (6 €)

Planned termination: 10. 02. 2020 14:57

Current price: 150 CZK (6 €)