František Pařík

Kde domov můj?

akvarel, tisk, papír, 1942, 23,9 x 14,5 cm, sign. PD F. Pařík 42, jemně zažloutlý, znečištěný papír

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 217018

Auction price: 20 CZK (1 €)

AUCTION IS TERMINATED: 25. 02. 2020 18:13

Current price: 20 CZK (1 €)

Last auctioneer: ID5**4 History of bids