František Pařík

Kde domov můj?

akvarel, tisk, papír, 1942, 23,9 x 14,5 cm, sign. PD F. Pařík 42, jemně zažloutlý, znečištěný papír

ID: 217018

Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2020 18:13

Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu