Florencie

litografie, 10 x 19,8 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 50/89

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 233900

Auction price: 300 CZK (12 €)

Planned termination: 12. 02. 2020 15:37

Current price: 300 CZK (12 €)