• neznámý autor

    bez názvu

    No.: 239140

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    Planned termination: 06. 12. 2019 10:43

    biblický výjev, olej na plátně, částečně poškozeno, druhá polovina 19. století, 113 x 85 cm, v rámu

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

    Tři králové

    No.: 218831

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 18:34

    linoryt, 9 x 14 cm, sign. DU, č. 51/100,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Kupky

    No.: 232723

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 20:34

    olej, karton , 33 x 52,5 cm, rám,

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

    Tanečnice

    No.: 232726

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 20:36

    pastel, litografie, papír, 21 x 15,5 cm, PD. monogr. S, pasparta, na papíře hnědá skvrnka, pasparta mítně otřepená,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Chalupa u rybníčka

    No.: 234932

    Auction price: 2.600 CZK (104 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 22:04

    olej, plátno, 26 x 33,5 cm, značeno PD A. Kalvoda, rám, na rámu drobné děrky,

    Current price: 2.600 CZK (104 €)

    Stromy u cesty

    No.: 235065

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 22:16

    tempera, papír, 1957, 40,5 x 51,5 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Náměstí Sv. Marka v Benátkách

    No.: 236536

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    Planned termination: 10. 12. 2019 18:40

    olej, plátno, dřevo, 24 x 28,5 cm, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

    Dáma s knihou

    No.: 237171

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 10. 12. 2019 20:28

    litografie, 19 x 15,5 cm, při okrajích zahnědlé skvrnkya mírně zažloulý papír, nezasahuje do tisku,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Jaro v praze

    No.: 237203

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 10. 12. 2019 20:38

    fotografie, 1963, 20,5 x 29,4 cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Já byl strom

    No.: 237204

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 10. 12. 2019 20:40

    fotografie, 1969, 29,5 x 20,3 cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Rytíř

    No.: 237943

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 10. 12. 2019 22:26

    tužka, akvarel, papír, 24 x 23,5 cm, pokrčený papír, na pravé straně roztržena podlepen páskou,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Růže

    No.: 237944

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 10. 12. 2019 22:28

    lept, akvarel, 1997, 32,5 x 28,5 cm, vzadu sign. , č 15/20,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Hrad

    No.: 238103

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 12. 12. 2019 18:14

    akvarel, papír, 13,6 x 18 cm, papírová pasparta, na pravém okraji lehce ušpiněno,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Akt zezadu

    No.: 240150

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 12. 12. 2019 19:10

    tuš, papír, 9 x 14 cm, pasparta, zažloutlý papír, odřená pasparta,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Sedíci akt

    No.: 240218

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 12. 12. 2019 20:10

    tužka, uhel, papír, 45 x 58 cm, LD Mongr., zažloutlý, pokrčený papír, na levém okraji natržen,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Neznámy autor

    Světec

    No.: 240754

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 12. 12. 2019 22:36

    dřevo, barva, 41,8 x 8,5 cm, značeno zezadu RI, na celé soše oděrky /sloupaná brava, podstavec naprasklý, ruce ulomené,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

    Benátky

    No.: 139547

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:03

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Podzimní čas

    No.: 177677

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:09

    tempera, pastel, paper, 1986, 39,5 x 27,7 cm, signed RD unreadable, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Slepé rameno řeky

    No.: 177678

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:10

    etching, 21,2 x 17,2 cm, rám, slightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Horská krajina

    No.: 177680

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:11

    oil, plywood, 26 x 34,5 cm, monogrammed RD AES, rám, little abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Horská krajina

    No.: 177683

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:13

    oil, hardboard, 34 x 50 cm, signed RD unreadable, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    No.: 177685

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:14

    oil, hardboard, 30,5 x 41 cm, painting damaged in places, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Potůček

    No.: 177774

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:15

    oil, canvas, 1941, 35 x 46 cm, signed RD illegible, rám, damaged painting in places, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

    der Prager Bahnhof

    No.: 185300

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:28

    rytina, 11,2 x 17 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Dřevěný most

    No.: 185370

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:30

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Profil muže

    No.: 186654

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:36

    tužka, papír, 1954, 25,5 x 18,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Krtek fotbalista

    No.: 187259

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 10:41

    tuš, akvarel, papír, 1992, 11,5 x 9 cm, sign. PD JAS 92, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Domažlice

    No.: 195752

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 11:40

    akvarel, tužka, papír, 1925, 29 x 24 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Dáma v kočáru

    No.: 195966

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 11:45

    kolorovaná rytina, 12,5 x 18,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Malíř selských motivů

    No.: 197728

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 17. 12. 2019 11:50

    Current price: 450 CZK (18 €)