Olivovník v Getsemanské zahradě
litografie, 37,5 x 32,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, 47/100, mírně pokrčený a zašpiněný papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
ID: 261952
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 16:41
Current price: 1.000 CZK (42 €)