Jana Reinerová

  • Jana Reinerová

    Chlumský kostelík

    No.: 231255

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 19:32

    litografie, 28,8 x 18 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 21/56, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská – Nemocnice

    No.: 228785

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    Planned termination: 03. 03. 2020 00:00

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 24/38, pravý i levý dolní roh papíru ohnutý, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • Jana Reinerová

    Getsemantská zahrada (Jeruzalém)

    No.: 237910

    Auction price: 4.400 CZK (176 €)

    Planned termination: 03. 03. 2020 19:42

    litografie, 37,5 x 32,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 21/100, papír na dolním a pravém okraji lehce pokrčen, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 4.400 CZK (176 €)

  • Jana Reinerová

    křížová cesta v Jeruzalémě

    No.: 182153

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 04. 03. 2020 19:11

    litografie, 37,8 x 26,7 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 3/60, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Jana Reinerová

    Zahrada s Andělem

    No.: 182169

    Auction price: 2.900 CZK (116 €)

    Planned termination: 04. 03. 2020 19:12

    litografie, 32,7 x 40,9 cm, sign PD Jana Reinerová , č. 4/21, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 2.900 CZK (116 €)

  • Jana Reinerová

    Janáčkovy Hukvaldy

    No.: 182175

    Auction price: 2.400 CZK (96 €)

    Planned termination: 04. 03. 2020 19:13

    litografie, 35,1 x 47,4 cm, sign PD Jana Reinerová, pasparta, č. 17/48, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 2.400 CZK (96 €)

  • Jana Reinerová

    Dvorek

    No.: 182181

    Planned termination: 04. 03. 2020 19:14

    litografie, 28,1 x 20,3 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 26/60, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Jana Reinerová

    Od J. Brejchové pohled z okna

    No.: 182182

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 04. 03. 2020 19:15

    litografie, 22,3 x 26 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Jana Reinerová

    Veranda v Chlumu

    No.: 182183

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 04. 03. 2020 19:16

    litografie, 29,1 x 34,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 2/50, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Jana Reinerová

    Rybník

    No.: 182185

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 04. 03. 2020 19:17

    litografie, 26,8 x 32,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 3/8, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Jana Reinerová

    Zahrádka mé paní profesorky (Marie Bosch)

    No.: 182186

    Planned termination: 04. 03. 2020 19:18

    litografie, 32,6 x 43,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 34/70, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Jana Reinerová

    V letadle

    No.: 182187

    Planned termination: 04. 03. 2020 19:19

    litografie, 26,5 x 34,9 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 15/22, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Jana Reinerová

    Salzburg

    No.: 182189

    Planned termination: 04. 03. 2020 19:20

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Jana Reinerová

    Světla a stíny u Malostranské věže

    No.: 182191

    Planned termination: 04. 03. 2020 19:21

    litografie, 43,4 x 32,9 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 6/46, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Jana Reinerová

    U židovského hřbitova

    No.: 182192

    Planned termination: 04. 03. 2020 19:22

    litografie, 34,5 x 43,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 1/46, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Jana Reinerová

    Pražské zákoutí I

    No.: 182204

    Planned termination: 04. 03. 2020 19:23

    litografie, 37,6 x 48,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 16/60, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Jana Reinerová

    Věže

    No.: 182435

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 04. 03. 2020 19:24

    lithograph, 12 x 13 cm, sign. DM Jana Reinerová, no. 14/50, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Jana Reinerová

    Štíty

    No.: 187038

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 04. 03. 2020 19:43

    lithography, 9,5 x 7,5 cm, sign. RD Jana Reinerová, n. 102/150, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Paris

    No.: 191629

    Auction price: 550 CZK (22 €)

    Planned termination: 04. 03. 2020 20:07

    litografie, 11 x 12,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 108/150, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 550 CZK (22 €)

  • Jana Reinerová

    Třeboň

    No.: 191630

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 04. 03. 2020 20:08

    litografie, 9 x 17 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 42/50, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Schody ve Vlašské ulici

    No.: 191631

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 04. 03. 2020 20:09

    litografie, 22,9 x 16 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 10/50, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská ulice

    No.: 191632

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 04. 03. 2020 20:10

    litografie, 19,5 x 19,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/50, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Bota

    No.: 191634

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 04. 03. 2020 20:11

    litografie, 8 x 9 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 28/180, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Dvorky (Michalská)

    No.: 213198

    Auction price: 14.500 CZK (580 €)

    Planned termination: 04. 03. 2020 20:32

    kombinovaná technika, plátno, 32,5 x 26,5 cm, sign. DU Reinerová, rám, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 14.500 CZK (580 €)

  • Jana Reinerová

    Haštalská v zimě

    No.: 238684

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    Planned termination: 04. 03. 2020 21:24

    kombinovaná technika, plátno, 31 x 40 cm, sign. PD Reinerová, rám, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 15.000 CZK (600 €)

  • Jana Reinerová

    Weltzar

    No.: 242896

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 21:32

    litografie, 7 x 20,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 63/65, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Pražské panorama

    No.: 242923

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 22:26

    litografie, 20,5 x 29 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 32/50, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.900 CZK (76 €)