Chrám sv. Víta
lept, 1945, 37 x 32,5 cm, sign. PD V. Röhling, rám, LD značeno v desce Röjling 45, zvlněný papír, místy skvrnky, rám otlučený
Aantiqari.at Radhošťská
the disciple of F. Zenisek
ID: 264695
Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 18:50
Current price: 800 CZK (34 €)