Vladislav Röhling

(1878-1949)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Stará radnice v Brně

    No.: 218776

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 18. 12. 2019 10:54

    litografie, 34,6 x 25 cm, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of F. Zenisek

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Stará radnice v Brně

    No.: 209373

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 31. 12. 2019 16:53

    litografie, 34,5 x 24,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of F. Zenisek

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Staroměstské náměstí

    No.: 237183

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 07. 01. 2020 20:36

    lept, 32 x 28 cm, sign. PD V. Röhling, rám, na papíře zahnědlé skvrnky, rám poškozen, , the disciple of F. Zenisek

    Current price: 300 CZK (12 €)