Šindelek
akvarel, uhel, papír, 19,8 x 29 cm, sign. PD Šindelek , rám
Aantiqari.at Radhošťská
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 18:52
Current price: 100 CZK (5 €)