Šindelek
akvarel, uhel, papír, 19,8 x 29 cm, sign. PD Šindelek , rám
Antiqari.at Radhošťská
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 18:52
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)