Chalupy v krajině

olej, plátno, 1982, 59 x 94 cm, sign. PD , rám

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 281858

Auction price: 400 CZK (17 €)

Planned termination: 22. 05. 2024 18:29

Current price: 400 CZK (17 €)