Kus salámu

    No.: 233477

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:16

    suchá jehla, akvatinta, 1982, 12 x 11,3 cm, sign. PD nečitelně, č. 27/40, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Chalupa

    No.: 233484

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:17

    linoryt, 1963, 18,9 x 25,3 cm, sign. PD nečitelně, č. 2/4, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Křižovatka

    No.: 233485

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 16:18

    linoryt, 17,5 x 24,6 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Karlštejn

    No.: 226972

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:10

    olej, karton, 40 x 50 cm, sign. LD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Ballerina

    No.: 243897

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 13. 04. 2020 17:13

    pastel, cardboard, 38 x 28 cm, signed lower/middle illegibly, framed

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Muž ze Slovácka

    No.: 244086

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:02

    olej, dřevo, 38 x 17,5 cm, sign. PN, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Na kraji vesnice

    No.: 244127

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:43

    olej, plátno, 1945, 33,5 x 36 cm, monogr. LD , rám, malba zkrakelována, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

    Postavy

    No.: 244128

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:44

    kvaš, papír, 52,5 x 39,5 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky,

    Zátiší s ovocem

    No.: 244129

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:45

    tempera, papír, 32,5 x 42 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky,

    Zástupy šílených

    No.: 244130

    Auction price: 2.900 CZK (116 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:46

    olej, dřevo, 1994, 36 x 72 cm, sign. PD, rám

    Current price: 2.900 CZK (116 €)

    Dům u silnice

    No.: 244131

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:47

    No.: 244215

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:11

    litografie, 1992, 28 x 14,8 cm, sign. PD nečitelně, II/XXX, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Vesnice

    No.: 244356

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 17:34

    kvaš, tuš, papír, 1973, 45 x 62,5 cm, sign. LD Baračov 73

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

    Věštba nad Prahou

    No.: 244357

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 17:35

    olej, papír, 1970, 13,5 x 23 cm, sign. PD , rám, popraskaný rám,

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

    Barborka

    No.: 244381

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:19

    pálená hlína, 54 x 34 x 9 cm, sign. na zadní straně, na zadní straně popsán: 1973 400 Kč autorský kus = Barborka = darováno !, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID1**7 History of bids

    Objetí

    No.: 244382

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:20

    pálená hlína, 1930, 28,5 x 30 x 15 cm, značeno na podstavci, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Pohledy na jižní města / Krajina

    No.: 226423

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 21. 04. 2020 18:16

    6x akvarel, papír, 1907-1927, 24 x 16 - 26 x 45 cm, vše monogr. CI, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Pocta Paulu Delvauxovi

    No.: 244498

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 04. 2020 18:54

    akvatinta, 1985, 11,9 x 8,5 cm, sign. DU, rám, 15/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Ženský akt z profilu

    No.: 189239

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 22. 04. 2020 18:23

    mezzotinta, 44,5 x 24,7 cm, sign. PD nečitelně, na několika místech mírně pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Kutná hora

    No.: 238015

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 23. 04. 2020 18:29

    lept, akvatinta, 1978, 14,8 x 48 cm, sign. PD , rám, 19/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Kůň

    No.: 226428

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 23. 04. 2020 18:30

    akvarel, tempera, uhel, papír, 2002, 30,8 x 40,7 cm, monogr. PD JB, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Růže

    No.: 244506

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 04. 2020 18:31

    monotyp, 10,2 x 6 cm, sign. PD , pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Vinšujíchovi

    No.: 237180

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:58

    litografie, 35 x 9 cm, sign. DU, č. 67/200, při horním okraji cca 1 cm natrženo,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Na pastvě

    No.: 237229

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:04

    tužka, akvarel, papír, 10 x 8,5 cm, nalepeno na papíru,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Hejno vran u řeky

    No.: 237501

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:16

    olej, plátno, 35 x 52,5 cm, sign. PD , rám, na rámu černé tečky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Sedící akt zezadu

    No.: 237522

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:30

    tužka, papír, 1985, 50 x 39 cm, sign. PD Praha 85, papír na pravém horním rohu pokrčen,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Most

    No.: 237540

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:34

    litografie, 1968, 18,4 x 44,5 cm, sign. PD 68, pasparta,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Chrám svatého Víta

    No.: 237541

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:36

    litografie, 1973, 43,5 x 25,1 cm, sign. PD 73, pasparta, č. 76/250,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Setkání

    No.: 237560

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:42

    litografie, 1962, 19,5 x 14 cm, sign. PD, papírová pasparta, papír nepatrně zažloutlý, na papířš žlutá skvrnka,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Rozhovor

    No.: 237561

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:44

    litografie, 1962, 20 x 11 cm, sign. PD, papírová pasparta, nepatrně zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)