Suzdalský kreml

    No.: 226713

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 18. 12. 2019 12:02

    akvarel, papír, 1990, 22,5 x 33,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Atropa bella donna

    No.: 227932

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 18. 12. 2019 12:16

    mědirytina, 1985, 23,6 x 17,5 cm, sig. PD nečitelně, rám, č. 29/60, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Hrad Kámen u Tábora

    No.: 228661

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 18. 12. 2019 12:31

    olej, karton, 40 x 29 cm, monogr. PD Ř, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 228671

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 18. 12. 2019 12:37

    pastel, papír, 29 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 750 CZK (30 €)

    Růže

    No.: 228680

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 18. 12. 2019 12:44

    olej, plátno, karton, 1985, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Pohled do krajiny

    No.: 229522

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 18. 12. 2019 13:17

    fotografie, 23,7 x 29,1 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Pohled do krajiny

    No.: 229523

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 18. 12. 2019 13:18

    fotografie, 29,2 x 23,7 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Portrét ženy

    No.: 229526

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 10:01

    fotografie, 23 x 16,9 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Zámek Pillnitz

    No.: 229527

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 10:02

    fotografie, 27,8 x 40,2 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Dívka v kostkovaných šatech

    No.: 233121

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 10:25

    oil , mixed media , paper , 1971, 45,5 x 30,8 cm, signed lower/left nečitelně, verso inscription, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Kus salámu

    No.: 233477

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 10:34

    suchá jehla, akvatinta, 1982, 12 x 11,3 cm, sign. PD nečitelně, č. 27/40, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

    Chalupa

    No.: 233484

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 10:35

    linoryt, 1963, 18,9 x 25,3 cm, sign. PD nečitelně, č. 2/4, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 750 CZK (30 €)

    Křižovatka

    No.: 233485

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 10:36

    linoryt, 17,5 x 24,6 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 750 CZK (30 €)

    Zátiší s ovocem

    No.: 233911

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 11:49

    olej, lepenka, 35 x 51 cm, sign. PD nečitelně, při okrajích poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Březiny na Českomoravské vysočině

    No.: 234976

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 12:24

    akvarel, papír, 1971, 31 x 44 cm, sign. LD nečitelně, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Ležící akt

    No.: 240934

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 13:16

    linoryt, 53,5 x 44,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Šašek

    No.: 240935

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 13:17

    linoryt, 61,3 x 30,9 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Holubice

    No.: 240938

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 13:20

    linoryt, 53 x 36 cm, zašpiněný, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    No.: 240939

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 13:21

    linoryt, 60 x 45,7 cm, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    No.: 240940

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 13:22

    tisk, papír, 81,5 x 57,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Létající pes

    No.: 240941

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 13:23

    tisk, papír, 58 x 82 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    No.: 240942

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 13:24

    linoryt, 91,5 x 66,8 cm, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    No.: 240943

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 13:25

    linoryt, 92 x 67 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    No.: 240959

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 19. 12. 2019 13:26

    linoryt, 88,8 x 68 cm, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Před bouřkou

    No.: 239537

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 13:50

    olej, karton, 47 x 56 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    No.: 239538

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 13:51

    olej, dřevotříska, 50 x 75 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Zátiší s vázou růží a ovocem

    No.: 239546

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 13:59

    olej, plátno, 1935, 67 x 97 cm, sign. LD nečitelně 1935, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Surealistická tvář

    No.: 239557

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:10

    olej, plátno, 46 x 41,5 cm, sign. PD, rám, poškozená malba,

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

    No.: 239686

    Auction price: 1.700 CZK (68 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 11:19

    Current price: 1.700 CZK (68 €)

    Na pasece

    No.: 239708

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 11:41

    akvarel, tuš, papír, 1962, 60 x 44 cm, sign. PD , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)