Regrooreble

    No.: 237511

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 20:34

    litografie, 2005, 50,5 x 35,5 cm, sign. PD, č. 44/45,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

    No.: 237512

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 20:36

    dřevo - plastika, 74 x 9 x 2,5 cm, vzadu očko na zavěšení,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Klečící

    No.: 237521

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 20:54

    tužka, papír, 1989, 27 x 23 cm, sign. PD 89, papír napravo nahoře ušpiněn,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Sedící akt zezadu

    No.: 237522

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 20:56

    tužka, papír, 1985, 50 x 39 cm, sign. PD Praha 85, papír na pravém horním rohu pokrčen,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Rytíř

    No.: 237524

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 21:00

    litografie, 1974, 22,5 x 12,5 cm, sign. PD Brehonty 1974, a. t. , papír má na pravém okraji malou hnědou tečku,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Most

    No.: 237540

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 21:32

    litografie, 1968, 18,4 x 44,5 cm, sign. PD 68, pasparta,

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Chrám svatého Víta

    No.: 237541

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 21:34

    litografie, 1973, 43,5 x 25,1 cm, sign. PD 73, pasparta, č. 76/250,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    V náručí

    No.: 237559

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 22:10

    serigrafie, 30,8 x 25,8 cm, sign. PD, č. 86/90,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Setkání

    No.: 237560

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 22:12

    litografie, 1962, 19,5 x 14 cm, sign. PD, papírová pasparta, papír nepatrně zažloutlý, na papířš žlutá skvrnka,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Rozhovor

    No.: 237561

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 22:14

    litografie, 1962, 20 x 11 cm, sign. PD, papírová pasparta, nepatrně zažloutlý papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Abstrakce (P. F. 2006)

    No.: 237566

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 22:24

    reliéfní grafika, 2005, 8,3 x 12,5 cm, sign. PD Pedinov 005,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Dům v červené

    No.: 237569

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 22:30

    linoryt, 1989, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Pedinov,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Zelená hvězda

    No.: 237571

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 22:34

    linoryt, 21 x 9,8 cm, nepatrně zažloutlý papír,

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Zvěstování (P. F. 1999)

    No.: 237582

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 22:56

    serigrafie, 1998, 12,5 x 9,1 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Kříž

    No.: 237583

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 22:58

    dřevoryt, 1986, 9,6 x 7,5 cm, sign. PD Pedinov 86, nalepeno na papíru, č. 4/30,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Zasněžená vesnice

    No.: 237585

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 23:02

    tuš, akvarel, papír, 1989, 11 x 15,9 cm, sign. PD,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Teší mě! (P. F. 1990)

    No.: 237586

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 23:04

    litografie, 1989, 4 x 10,6 cm, sign. PD Ji Wika,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Atropa bella donna

    No.: 227932

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 14:43

    mědirytina, 1985, 23,6 x 17,5 cm, sig. PD nečitelně, rám, č. 29/60, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    On the canal in Venice

    No.: 237009

    Auction price: 11.000 CZK (440 €)

    Planned termination: 02. 09. 2019 18:59

    oil on canvas, 101 x 80,5 cm, signed lower/right nečitelně, framed , stamp on reverse, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 11.000 CZK (440 €)

    Kubistické zátiší s loutnou

    No.: 237031

    Auction price: 12.000 CZK (480 €)

    Planned termination: 02. 09. 2019 19:21

    pastel, papír, 38 x 55 cm, PD monogr.VL, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 12.000 CZK (480 €)

    Mythological scene - miniature

    No.: 236176

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    Planned termination: 03. 09. 2019 15:00

    painting on porcelain, 7 x 8,5 cm, monogr lower/right , framed , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

    On the edge of the village

    No.: 236366

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 03. 09. 2019 18:06

    oil on canvas, 1945, 33,5 x 36 cm, monogr. , framed , Painting scraped, small scratches on the frame,

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

    Winter landscape

    No.: 236368

    Auction price: 7.500 CZK (300 €)

    Planned termination: 03. 09. 2019 18:08

    oil on canvas, 66,3 x 87 cm, signed lower/left Ma, framed , frame damaged,

    Current price: 7.500 CZK (300 €)

    Church at night

    No.: 236378

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 03. 09. 2019 18:22

    oil on canvas, 1914, 49,5 x 35 cm, monogr lower/right , framed , cracked painting at the bottom,

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

    Bouquet

    No.: 236382

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 03. 09. 2019 18:26

    oil on canvas, 46 x 34 cm, signed lower/right Buk, framed

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

    Still life

    No.: 236390

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 03. 09. 2019 18:34

    oil on canvas, 33,5 x 48 cm, signed lower/right, framed

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Postavy

    No.: 236509

    Auction price: 7.000 CZK (280 €)

    Planned termination: 04. 09. 2019 16:23

    kvaš, papír, 52,5 x 39,5 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 7.000 CZK (280 €)

    Zátiší s ovocem

    No.: 236517

    Planned termination: 04. 09. 2019 16:31

    tempera, papír, 32,5 x 42 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky,

    Věštba nad Prahou

    No.: 236535

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    Planned termination: 04. 09. 2019 16:49

    olej, papír, 1970, 13,5 x 23 cm, sign. PD , rám, popraskaný rám,

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

    Muž ze Slovácka

    No.: 236616

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 04. 09. 2019 18:10

    olej, dřevo, 38 x 17,5 cm, sign. PN, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)