Zátiší s vázou růží a ovocem

    No.: 239546

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 24. 02. 2020 18:33

    olej, plátno, 1935, 67 x 97 cm, sign. LD nečitelně 1935, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    V horách

    No.: 139887

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 02. 2020 18:35

    oil, carton, 16 x 23,5 cm, monogrammed RD illegibly, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Chrám sv. Mikuláše

    No.: 242630

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:08

    lept, 22,5 x 13,5 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

    Diplom

    No.: 204025

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:09

    ručně kolorovaný tisk, 34 x 24,1 cm, značeno LD v tisku nečitelně, text: Velectěné paní Jindřišce Krausové, choti velkoobchodníka v Praze věnuje záslužný diplom Spolek pro léčbu a výchovu mrzáků v Praze, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 360 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

    Pražský hrad

    No.: 242650

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 02. 2020 18:24

    tisk, 2003, 9,2 x 13,5 cm, sign. PD, rám, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Karlúv most

    No.: 242639

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 02. 2020 18:25

    litografie, 7,6 x 5,2 cm, sign. PD , rám, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Západ slunce

    No.: 242637

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 02. 2020 18:26

    olej, karton, 17 x 24,5 cm, sign. PD , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Horská krajina

    No.: 242636

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 02. 2020 18:27

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Vybraná společnost

    No.: 242621

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 27. 02. 2020 18:28

    olej, plátno, 21 x 26 cm, sign. PD, rám, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Stavení

    No.: 228822

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 19:04

    tuš, papír, 1933, 33,3 x 25,2 cm, sign. PD 33, papír při krajích pokrčený a ušpiněný,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Wien I

    No.: 228826

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 19:08

    litografie, 24 x 39,5 cm, sign. PD, č. 137/200, papír při dolním okraji nepatrně natržený,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Dívka s harfou

    No.: 231104

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 19:20

    ocelorytina, 7 x 9 cm, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

    Brýle

    No.: 231259

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 19:36

    tuš, papír, 1981, 23 x 17 cm, při levém okraji zažloutlý pruh,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Kleopatra

    No.: 232706

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 20:04

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Zlatá ulička

    No.: 232952

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 20:18

    lept, 23,5 x 15,5 cm, sign. PD, autorský tisk, při okrajích lehce zašpiněný papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Pražská hrad z Lávky

    No.: 237148

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 22:18

    lept, 29,5 x 37,5 cm, sign. PD, na papíře zahnědlé skvrnky, papír zašpiněn a při levém okraji cca 1 cm natržen - nezasahuje do tisku,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Vzhlížení

    No.: 223926

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 23:10

    lept, 12 x 7,5 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    No.: 224304

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 23:20

    kvaš, karton, 28,5 x 38,5 cm, sign. PD, rám, rám poškozen,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    No.: 226770

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 23:48

    litografie, 1951, 11,5 x 8,5 cm, LD značeno na kameni , rám, zažloutlý, při spodním okraji politý papír, pasparta poškozena,

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Váza s květinami

    No.: 228511

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 03. 2020 23:56

    litografie, 1957, 11 x 7 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Loď Franklin

    No.: 237232

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 03. 03. 2020 19:32

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Pražská ulice

    No.: 239075

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 03. 03. 2020 20:30

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Kvetoucí akt

    No.: 240154

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 03. 03. 2020 20:46

    tužka, papír, 1986, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD , rám, na rámu drobné opděrky,

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Povoz z koněm

    No.: 241007

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 03. 03. 2020 21:04

    akvarel, papír, 1943, 22,5 x 31 cm, sign. LD 43, lehce zažloutlý papír, papír na pravém okraji lehce ušpiněn s dvěma menšími skvrnkami,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Kluk u vody

    No.: 241008

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 03. 03. 2020 21:06

    tempera, papír, 30 x 21,5 cm, sign. PD, zažloutlý papír, papír na levém a spodním okraji ušpiněn,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Kluk a dívka

    No.: 241009

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 03. 03. 2020 21:08

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. LD 42, lehce zažloutlý papírr,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Žena z červeným šátkem

    No.: 241010

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 03. 03. 2020 21:10

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. PD 42; sign. LD, lehce zažloutlý papír, papír u spodního okraje lehce ušpiněn,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Odlítlá střecha

    No.: 241024

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 03. 03. 2020 21:24

    dřevoryt, 11 x 8,5 cm, sign. PD, lehce nažloutlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Fragmenty

    No.: 241025

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 03. 03. 2020 21:26

    dřevoryt, 7,5 x 8,5 cm, sign. LD, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Auto

    No.: 241031

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 03. 03. 2020 21:34

    dřevoryt, 1997, 17,5 x 23,6 cm, sign. PD, a.t., lehce zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (16 €)