Statek mezi stromy

olej, plátno, 56 x 78,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 281859

Auction price: 700 CZK (30 €)

Planned termination: 22. 05. 2024 18:32

Current price: 700 CZK (30 €)