Kostel
lept, 17,3 x 13,5 cm, sign. PD V. Röhling , rám, značeno LD V. Röhling, pod signaturou tištěny iniciály VR, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky
Aantiqari.at Radhošťská
the disciple of F. Zenisek
ID: 263490
Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 18:34
Current price: 350 CZK (15 €)