Bohumil Franc (1944)

Halda

litografie, 1961, 23 x 30,9 cm, sign. PD BFranc 1961, č. 1/12, vzadu nalepen štítek ZŠ Běchovická a popsáno, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír

ID: 1434

Auction price: 400 CZK (16 €)

AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 18:44

Current price: 400 CZK (16 €)

Last auctioneer: ID6**3 History of bids