František Vlasák

Moře při západu slunce

olej, sololit, 30 x 57,5 cm, sign. LD Fr. Vlasák, vzadu připsáno věnování

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 198619

Auction price: 250 CZK (10 €)

AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2018 10:45

Current price: 350 CZK (14 €)

Last auctioneer: ID5**3 History of bids