On-line auction

auction history

  • Olga Vychodilová

    Óda na radost

    No.: 242161

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 18:43

    lept, 12,4 x 9,3 cm, sign. PD Vychodilová, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Sklenar and Mikula, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Zima

    No.: 242158

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 18:42

    lept, akvatinta, 7 x 10 cm, sign. PD E. Tomanová 7/150, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Associati…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vojtěch Tittelbach

    (1900-1971)

    Šašek a dáma

    No.: 238005

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 18:41

    litografie, 1946, 31,7 x 39,3 cm, sign. PD Vojt. Tittelbach 46, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite and J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of UB, The Manes Association of …

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Tomáš Smetana

    Kytička a sklenička

    No.: 227593

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 18:40

    litografie, 2008, 32 x 43,5 cm, sign. PD Tomáš Smetana 2008, rám, 2/17, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Natalie Roučková

    Kůň

    No.: 226710

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 18:39

    litografie, 18,5 x 28 cm, sign. PD Nati, rám, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Bělásci

    No.: 232849

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 18:38

    lept, akvatinta, 1980, 11,4 x 15,5 cm, sign. PD Jan Otava 1980, pasparta, 89/100, zašpiněná pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of L. Cepelak at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Zuzana Nováčková

    Ježíšek

    No.: 242131

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 18:37

    suchá jehla, 1988, 10,6 x 13,1 cm, sign. PD Nováčková, PF 1989, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague, the disciple of prof. L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the art group Tolerance and Kruh

    Current price: 200 CZK (8 €)

    No.: 231452

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 18:36

    kombinovaná technika, karton, 1991, 24 x 24 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • Miloslav Moucha

    Z letního zápisníku

    No.: 188265

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 18:35

    dřevoryt, 1993, 14,5 x 10,5 cm, pozvánka na vernisáž k výstavě M. Mouchy v Mánesu v roce 1995, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Mézl

    Kořist

    No.: 211912

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 18:34

    woodcut, 1984, 15 x 12,5 cm, signed RD Zd. Mézl, p. f. 1985, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Anna Laufrová

    Fialové slunce

    No.: 211905

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 18:33

    etching on hand-made paper, 1985, 13,4 x 9,7 cm, signed RD A. Laufrová 85, 12/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Landová

    Domácí pohoda

    No.: 242179

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 18:32

    dřevoryt, 8 x 7,5 cm, sign. PD Lnd 1950 , pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Landová

    Hádka

    No.: 242180

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 18:31

    dřevoryt, 8,2 x 6,2 cm, sign. PU Lnd 1950, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Landová

    Karneval

    No.: 242181

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 18:30

    tempera, papír, 14,5 x 15,5 cm, sign. PD Landová 1949, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Jiří Králík

    (1924-1999)

    Prostorová kompozice

    No.: 242118

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 18:29

    lept, ruční papír, 1992, 9,7 x 14,7 cm, sign. PD J. J. Králík 92, 30/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. E. Filla, member of the group Bilance, The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids

  • Jarmila Dvořáčková - Šírová

    Potok

    No.: 230387

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 18:28

    suchá jehla, 35 x 32,5 cm, sign. PD Jarmila Dvořáčková - Šírová, pasparta, 3/20, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Holy, V. Silovsky and V. Rada at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and SCVU

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslava Bičovská

    Zátiší se zeleninou

    No.: 242151

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 18:27

    olej, plátno, 56 x 46 cm, sign. PD J. Bičovská 1988, rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Bořivoj Žufan

    (1904-1942)

    No.: 236566

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 18:26

    akvarel, ruční papír, 33,5 x 46 cm, sign. PD Bořivoj Žufan, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Brunner, Nejedly and K. Dvorak, member of The Manes Association of Fine Artists, MSVU

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Jaroslav Vojna

    (1909-1974)

    Člověk a pes

    No.: 201525

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 18:25

    9x kresba, papír, 1920-1928, 7,2 x 7,9 - 15,5 x 13,5 cm, některé signovány, nalepeno na jednom archu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Hugo Ullik

    (1838-1881)

    Romantická krajina

    No.: 242152

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 18:24

    reprodukce, papír na plátně, 55 x 76 cm, značeno PD, klínový rám, mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • R. Špitálník

    No.: 226601

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 18:23

    akvarel, papír, 48 x 65 cm, sign. PD R. Špitálník, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • K. Rücker

    Kytice růží

    No.: 236640

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 18:22

    olej, karton, 53 x 71 cm, sign. PD K. Rücker, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Josef Pekař

    Jezero

    No.: 242165

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 18:21

    akvarel, papír, 1939, 22 x 34 cm, sign. LD Josef Pekař 1939, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Josef Pekař

    Pole

    No.: 242166

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 18:20

    akvarel, papír, 1940, 22 x 34 cm, sign. PD Josef Pekař 1940, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Josef Pekař

    Strom uprostřed pole

    No.: 242167

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 18:19

    akvarel, papír, 1940, 22 x 34 cm, sign. LD Josef Pekař 1940, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

    Vesnička

    No.: 242155

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 18:18

    olej, karton, 18 x 23,5 cm, rám, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Horská chata

    No.: 242156

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 18:17

    tempera, papír, 19 x 24 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

    Statek

    No.: 242168

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 18:16

    tuž, akvarel, papír, 19 x 23 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

    Daňkovice 1936

    No.: 242174

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 18:15

    akvarel, uhel, 1936, 30 x 29 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Váza s květinami

    No.: 242178

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 18:14

    olej, dřevo, 37 x 32 cm, sign. PD S. G. Maran, rám, poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)