On-line auction

auction history

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    PF 1963

    No.: 226856

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:57

    litografie, 1962, 17,5 x 12 cm, značeno v desce PD Troup, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical school of Graphic in Prague, the disciple of prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. Brianchon at Ecole des Beaux-Arts and Ecole des …

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    PF 1960

    No.: 226857

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:56

    litografie, 1959, 22 x 30 cm, značeno v desce Troup, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical school of Graphic in Prague, the disciple of prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. Brianchon at Ecole des Beaux-Arts and Ecole des Arts …

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Jiří Antonín Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga

    No.: 231383

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:55

    ocelorytitna, 1970, 15,5 x 8,5 cm, sign. DU J. Švengsbír , autorský tisk, při okrajích mírně pokrčený a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Marie Michaela Šechtlová

    Ženský profil s vejcem

    No.: 237794

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:51

    mezzotinta, 9,2 x 9,1 cm, sign. PD M. M. Šechtlová, 1/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts at the atelier of L. Jirka and V. Kytka, the disciple of prof. Sklenar, J. Anderle and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Marie Michaela Šechtlová

    Zrcadlení

    No.: 237795

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:50

    mezzotinta, 9,2 x 9,1 cm, sign. PD M. M. Šechtlová, 29403, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts at the atelier of L. Jirka and V. Kytka, the disciple of prof. Sklenar, J. Anderle and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Miroslav Stuchlík

    Imaginace

    No.: 231375

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:47

    lept, 11 x 6 cm, sign. PD M. Stuchlík, 31/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied Applied Graphic at The Secondary School of Fine Arts in Prague

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Miroslav Rada

    (1926)

    Evangelium sv. Matouše 11,28

    No.: 237813

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:37

    tuš, papír, 1991, 21 x 29,7 cm, sign. LN Miroslav Rada 91, Matouš 11,28-30: Ježíš se ujal slova a řekl: Pojďte ke mně, všichni, kdo se lopotíte a jste obtíženi, a já vás občerstvím. Vezměte na sebe mé jho a učte se ode mě, neboť jsem tichý a pokorný srdcem, a naleznete pro své duše odpočinek. Vždyť …

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Bratři Čapkové

    No.: 237844

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:34

    tisk, 1947, 25,5 x 17,5 cm, sign. PD Rabas 47, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. B. Roubalik, V. Bukovac, H. Schwaiger and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Kapr

    No.: 237832

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:23

    olej, malířská lepenka, 20,5 x 29,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

    Tanečník v kroji

    No.: 237779

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:21

    akvarel, tuš, papír, 1977, 20,9 x 14,7 cm, sign. PD ?, pf 1978, při okrajích mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

    Oznámení cís. král. Českého zemského Gubernia o snížení daní na polovinu

    No.: 229793

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:17

    mědirytina, 1839, 35,8 x 21,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

    Já jsem mládenec marnotratný, mně nejsou peníze pranic platný

    No.: 231377

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:12

    akvarel, tuš, papír, 29,9 x 22 cm, monogr. PD, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Hlava psa

    No.: 231384

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:11

    uhel, křída, papír, 22,1 x 29,6 cm, sign. DU, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Babočka paví oko a Okáč

    No.: 237749

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:10

    litografie, 20,5 x 12,5 cm, sign. DU, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Rastislav Michal

    Z kampy I.

    No.: 231475

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:08

    litografie, 20,5 x 11 cm, sign. PD Michal, 98/99, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Lubomír Manda

    Pohled na Hradčany

    No.: 206677

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:02

    lept, 2009, 19,8 x 29,2 cm, sign. PD Manda, 10/60, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Mádlo

    Praha od Rudolfina

    No.: 237836

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 19:00

    litografie, 1990, 15,5 x 12,7 cm, sign. PD J. Mádlo 90, pasparta, 61/180, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Alena Laufrová

    Dvojice - Motýl

    No.: 226858

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 18:56

    slepotisk, pastel, 15 x 10,5 cm, sign. PD A. Laufrová, 4/100, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Vladimír Komárek

    Lavička

    No.: 237777

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 18:48

    dřevoryt, 14,8 x 10,5 cm, sign. DU V. Komárek, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vladislav Kaska

    S kozou a ovečkou

    No.: 237744

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 18:45

    lept, 9,5 x 7,2 cm, sign. PD Vladislav Kaska, PF 2007, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Dívka růže

    No.: 237741

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 18:44

    serigrafie, 16 x 11,3 cm, sign. PD JKaiser, 129/140, , the disciple of prof. A. Strnadel, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Josef Kábrt

    (1920-1989)

    Dívka s pokojovými květinami

    No.: 237772

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 18:43

    lept, 1988, 9,9 x 7 cm, sign. PD Kábrt 88, Ex libris E. Šindelář, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Kysela and Benda

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Jaroslav Chudomel

    Vesnická kaplička

    No.: 226880

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 18:42

    litografie, 16,2 x 22 cm, sign. PD J. Chudomel, 51/170, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K.Muller, C. Bouda and K. Lidicky, member of the group Radar and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Josef Hvozdenský

    (1932-2009)

    Pohled na město

    No.: 237821

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 18:40

    linoryt, 1987, 15 x 18 cm, sign. PD Josef Hvozdenský 87, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Miroslav Hudeček

    Dívka s hrozny

    No.: 237780

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 18:37

    dřevoryt, 2002, 6,5 x 6,5 cm, sign. DU Miroslav Hudeček 2002, 88/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Světla Hásková

    Léto

    No.: 237793

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 18:29

    litografie, 11 x 19,6 cm, sign. PD Hásková, 45/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Coulda

    Koník

    No.: 231385

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 18:15

    tužka, papír, 19,2 x 25,1 cm, sign. PD Coulda, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Květ

    No.: 237792

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 18:13

    litografie, 1988, 15,8 x 10,7 cm, sign. DU Z. Burgetová 88, 153/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Zamyšlený muž

    No.: 206644

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 18:12

    kamenorytina, 22,8 x 17,5 cm, monog. PD CB, přeložený horní okraj papíru, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Daniela Benešová

    Melodie do fialova

    No.: 200045

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2019 18:11

    litografie, 20 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of E. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, one year study at the atelier of A. Strnadel, member of The Association of Prague Painters and The Association of Free Graphic

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids