Pohled na městečko

olej, plátno, 45 x 61 cm, sign. PD, rám, na rámu poškození

ID: 214284

Auction price: 300 CZK (12 €)

AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 19:15

Current price: 300 CZK (12 €)

Last auctioneer: ID7**3 History of bids