J. Riedl

Kytice vlčích máků

olej, plátno, 66 x 96 cm, sign. PD J. Riedl, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 225295

Auction price: 1.200 CZK (48 €)

AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2019 19:58

Current price: 1.200 CZK (48 €)

Last auctioneer: ID1**5 History of bids