Vodník

akvarel, tužka, papír, 1962, 48 x 35 cm, sign. PD nečitelně, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 226731

Auction price: 1.300 CZK (52 €)

AUCTION IS TERMINATED: 05. 06. 2019 13:55

Current price: 1.300 CZK (52 €)

Last auctioneer: ID4**5 History of bids