Quido Lexa (1895-?)

Broskve

olej, karton, 25 x 46 cm, sign. PD Q. Lexa, rám, vzadu štítek s popisem

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 227274

Auction price: 2.000 CZK (80 €)

AUCTION IS TERMINATED: 14. 03. 2019 15:15

Current price: 2.000 CZK (80 €)

Last auctioneer: ID5**8 History of bids