Radomír Kolář (1924-1993)

Saně

fix, akvarel, papír, 1961, 22,8 x 22,8 cm, sign. PD 1961 R. Kolář, rám, PD věnování, na rámu oděrky

ID: 228806

Auction price: 400 CZK (16 €)

AUCTION IS TERMINATED: 15. 10. 2019 17:36

Current price: 400 CZK (16 €)

Last auctioneer: ID1**8 History of bids