olej, lepenka, 50 x 34,5 cm, sign. PD Rott

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 231303

Auction price: 450 CZK (18 €)

Planned termination: 26. 09. 2019 16:07

Current price: 450 CZK (18 €)

Estimate: k CZK