B. Procházka

Došková chalupa

olej, karton, 15 x 18,5 cm, sign. LD B. Procházka, rám, zašpiněná malba

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 234797

Auction price: 200 CZK (8 €)

AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2019 16:55

Current price: 450 CZK (18 €)

Last auctioneer: ID4**6 History of bids