František Volf (1897-1983)

akvarel, kombinovaná technika, papír, 29,5 x 42,5 cm, sign. LD F. Volf, rám, na rámu oděrky

ID: 235106

Auction price: 1.000 CZK (40 €)

AUCTION IS TERMINATED: 14. 10. 2019 21:00

Current price: 1.000 CZK (40 €)

Last auctioneer: ID1**8 History of bids