Kytice polního kvítí

olej, plátno, 65 x 50 cm, monogr. PD R. K. , rám, ve střední části odpadlá malba (cca 1,5 cm)

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 237824

Auction price: 300 CZK (12 €)

AUCTION IS TERMINATED: 10. 09. 2019 18:25

Current price: 700 CZK (28 €)

Last auctioneer: ID6**4 History of bids