Karel Chaba (1925-2009)

Lampa

litografie, 16 x 13 cm, sign. PD Karel Chaba, DU text: účastníkům valného shromáždění spolku českých bibliofilů v Praze 16. dubna 1994 věnuje předseda František Dvořák, vlastnoruční podpis Františka Dvořáka

the private study

ID: 237855

Auction price: 500 CZK (20 €)

AUCTION IS TERMINATED: 10. 12. 2019 21:40

Current price: 500 CZK (20 €)

Last auctioneer: ID5**3 History of bids