Vojtěch Kubašta (1914-1992)

Vrtbovská zahrada

litografie, 28,5 x 20,5 cm, sign. PD V. Kubašta, rám, zažloutlý papír

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 239279

Auction price: 100 CZK (4 €)

AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2019 18:31

Current price: 505 CZK (21 €)

Last auctioneer: ID5**9 History of bids