Vasil Stanko (1962)

Spolehanie sa jeden na druhého

bromostříbrná fotografie, 26,6 x 27,2 cm, sign. na zadní straně Vasil Stanko, z cyklu Spoločná domácnosť, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem

Provenance: Antiquarian Dlážděná

disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague

ID: 239941

Auction price: 800 CZK (32 €)

AUCTION IS TERMINATED: 26. 12. 2019 15:37

Current price: 1.099 CZK (44 €)

Last auctioneer: ID3**8 History of bids