Antonín Širůček (1913-1977)

Chridy

uhel, papír, 1965, 70 x 69 cm, sign. LD A Širůček, rám, vzadu nalepen štítek s popisem a razítko ČFVU Brno

Provenience: z pozůstalosti Ludvíka Kundery (básník, dramatik, prozaik, překladatel z němčiny, editor, literární historik, zakladatel Skupiny RA a člen Sdružení Q. Byl spjatý s avantgardními směry, především surrealismem)

ID: 241679

Auction price: 1.900 CZK (76 €)

AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 17:49

Current price: 1.900 CZK (76 €)

Last auctioneer: ID3**2 History of bids