Ukřižování

olej, plátno, 50 x 40 cm, plátno místy lehce poškozeno

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 274615

Auction price: 500 CZK (21 €)

AUCTION IS TERMINATED: 31. 08. 2023 17:16

Current price: 500 CZK (21 €)

Last auctioneer: ID3**2 History of bids