Vesnička

    No.: 228666

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 11. 2019 16:53

    olej, lepenka, 23 x 30 cm, rám, při okraji lehce poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Karlův most

    No.: 228665

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 11. 2019 16:52

    tuš, akvarel, papír, 23 x 49 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Vesnice

    No.: 226966

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 11. 2019 16:23

    akvarel, papír, 1963, 44,5 x 59 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Portrét stařenky

    No.: 226716

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 11. 2019 16:22

    olej, plátno, 51 x 40 cm, plátno místy poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Pohled na Malou Stranu

    No.: 224017

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 11. 2019 15:47

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Iphofen - Mainbernheimer Tor

    No.: 223815

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 11. 2019 15:42

    kolorovaná suchá jehla, 24 x 30,4 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, na papíře skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Cheb

    No.: 223795

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 11. 2019 15:35

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Utrecht

    No.: 223794

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 11. 2019 15:34

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Rybník

    No.: 221028

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 11. 2019 15:15

    tužka, papír, 22,5 x 42,5 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Chrám sv. Mikuláše

    No.: 215827

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 11. 2019 14:47

    litografie, 1984, 28,5 x 22,8 cm, sign. DU nečitelně, rám, č. 80/200, na rámu drobná poškození, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Strom

    No.: 213149

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 11. 2019 14:14

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Vítězný oblouk

    No.: 233901

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 11. 2019 16:49

    lept, akvatinta, 10,7 x 16,3 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Florencie

    No.: 233900

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 11. 2019 16:48

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Kostky vrženy

    No.: 233505

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 11. 2019 16:17

    dřevoryt, 24,1 x 11 cm, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Postava

    No.: 233504

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 11. 2019 16:16

    dřevoryt, 24 x 12,3 cm, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Kázání

    No.: 233503

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 11. 2019 16:15

    dřevoryt, 23,9 x 12,6 cm, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Pár

    No.: 233502

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 11. 2019 16:14

    dřevoryt, 24,2 x 11,9 cm, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Smrtka

    No.: 233501

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 11. 2019 16:13

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Koledníci

    No.: 231315

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 11. 2019 15:56

    dřevoryt, 1973, 38 x 19,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 450 CZK (18 €)

    Vesnice

    No.: 231314

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 11. 2019 15:55

    Current price: 450 CZK (18 €)

    Spřežení

    No.: 231313

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 11. 2019 15:54

    dřevoryt, 1973, 18,8 x 38,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 450 CZK (18 €)

    Slunečnice

    No.: 231312

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 11. 2019 15:53

    dřevoryt, 1970, 38,7 x 19,2 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 450 CZK (18 €)

    Jablko

    No.: 231311

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 11. 2019 15:52

    litografie, 1989, 14,7 x 14,7 cm, sign. PD Marcela 1989, rám, č. 9/45, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Holandská krajina

    No.: 231309

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 11. 2019 15:50

    akvarel, papír, 18,8 x 34,7 cm, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

    Rybník

    No.: 231308

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 11. 2019 15:49

    akvarel, papír, 22 x 30 cm, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Pohled na městečko

    No.: 231304

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 11. 2019 15:48

    olej, lepenka, 34,5 x 50 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Estimate: k CZK

    No.: 231303

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 11. 2019 15:47

    olej, lepenka, 50 x 34,5 cm, sign. PD Rott, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 450 CZK (18 €)

    Estimate: k CZK

    Kytice s vlčími máky

    No.: 231302

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 11. 2019 15:46

    olej, lepenka, 50 x 34,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Estimate: k CZK

    Chalupa s rybníčkem

    No.: 206238

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 11. 2019 15:15

    olej, plátno, 49 x 65 cm, rám, plátno místy poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Chalupa

    No.: 206234

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 11. 2019 15:12

    akvarel, papír, 26 x 33 cm, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní