Jan Charles Vondrouš (1884-1970)

Plzeňský Prazdroj

lept, 1941, 24,2 x 19 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1941, značeno v desce LD Vondrouš 1941, LD vodotisková značka papíru

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 276932

Auction price: 1.800 CZK (75 €)

AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 21:00

Current price: 1.800 CZK (75 €)

Last auctioneer: ID6**4 History of bids