History of bids - Rakouský císař a Pruský král se rozhodli bojovat novými zbraněmi
Honoré Daumier (1808-1879)
litografie, 20 x 26,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní