History of bids - Amadeus
Theodor Pištěk (1932)
gouache, ink, whitewash, paper on laminate, 1983, 32,5 x 25 cm, signed lower/ right Theodor Pištěk 83, framed, below dedication to Dear friend O. Marlen,, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Čas příhozu: 27.10.2022 02:46
Příhoz dražitele (6**4) na cenu: 24.000 Kč
Čas příhozu: 27.10.2022 19:29
Příhoz dražitele (6**4) na cenu: 26.000 Kč
Čas příhozu: 27.10.2022 19:31
Příhoz dražitele (6**4) na cenu: 28.000 Kč
Čas příhozu: 27.10.2022 19:31
Příhoz dražitele (6**4) na cenu: 30.000 Kč
Čas příhozu: 31.10.2022 20:31
Příhoz dražitele (8**9) na cenu: 32.000 Kč
Čas příhozu: 02.11.2022 23:40
Příhoz dražitele (8**9) na cenu: 34.000 Kč