• Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Manželé

    Položka č.: 276769

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:10

    litografie, 23 x 17 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cizinci v Paříži

    Položka č.: 276772

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:12

    litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Paříž v roce 1848

    Položka č.: 276774

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:14

    litografie, 28 x 21,5 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Paříž v roce 1848

    Položka č.: 276775

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:16

    litografie, 25,5 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276777

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:18

    litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276779

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:20

    litografie, 24,5 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276780

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:22

    litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276781

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:24

    litografie, 26 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276782

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:26

    litografie, 26 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276784

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:28

    litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276785

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:30

    litografie, 25 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276786

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:32

    litografie, 24 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. H. Bitstein

    Zátiší

    Položka č.: 266208

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:00

    olej, karton, 39,5 x 84 cm, sign. PD K. H. Bitstein 4/95, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Diviš

    Kytice ve džbáně

    Položka č.: 282044

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:01

    olej, plátno, 74 x 61 cm, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Dívka z Teplé (Tonka Zmotláková)

    Položka č.: 267600

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:02

    akvarel, tužka, papír, 24 x 16,5 cm, sign. LD F. Duša, rám, na papíře místy drobné skvrny, Antikvariát Dlážděná, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Elhenický

    (1890-1965)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 250706

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:03

    olej, plátno, 34 x 43 cm, sign. LD F. Elhenický, klíno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Fanta

    Břízy u potoka

    Položka č.: 260110

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:04

    olej, karton, 30 x 40 cm, sign. PD V. Fanta, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Fojtů

    (1939)

    Pohled na statek v Provence

    Položka č.: 269983

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:05

    olej, plátno, 75 x 60 cm, sign. PD K. Fojtů, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Koláž II

    Položka č.: 221405

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:06

    koláž, papír, 30 x 45,5 (42 x 59,5) cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Koláž

    Položka č.: 221404

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:07

    koláž, papír, 30 x 45,5 (42 x 59,5) cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Krapulax

    Položka č.: 221403

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:08

    koláž, papír, 30 x 45,5 (42 x 59,5) cm, monogr. PD VF, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Autoportrét v koláži

    Položka č.: 210704

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:09

    koláž, papír, 59,2 x 42 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Dívky s šelmami

    Položka č.: 210703

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:10

    koláž, papír, 29,8 x 45,4 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Karel Janovský

    (1869-1931)

    Kytice

    Položka č.: 282045

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:11

    olej, karton, 50 x 70 cm, sign. LD Janovský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jirous

    Kocába 1950

    Položka č.: 260106

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:12

    akvarel, papír, 20 x 28 cm, sign. PD Jirous 57, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Portrét chlapce

    Položka č.: 251982

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:13

    olej, plátno, 1986, 55 x 47 cm, sign. LN Z. Kleindienst 86, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emanuel Knížek

    (1889-1944)

    Portrét muže

    Položka č.: 277665

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:14

    olej, karton, 40 x 37 cm, sign. PD Em. Knížek, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jakesche, Bukovce, Ženíška a Nechleby

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eliška Konopiská

    (1948)

    Dívka z profilu

    Položka č.: 282046

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:15

    kombinovaná technika, karton, 90 x 60,5 cm, sign. PD E. Konopiská, rám, místy mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kovář

    Milenci

    Položka č.: 278332

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:16

    tužka, uhel, akvarel, papír, 63 x 51 cm, sign. PD Kovář, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Z. Kučera

    Váza s květinami

    Položka č.: 282047

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:17

    olej, karton, 1973, 55 x 43 cm, sign. PD Z. Kučera 73, rám, krakelovaná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook