Zdeňka Burgetová
Zdeňka Burgetová
Položka č.: 281053Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:48
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Zdeňka Burgetová
Položka č.: 281054Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:50
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Zdeňka Burgetová
Položka č.: 281055Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:52
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
Zdeňka Burgetová
Položka č.: 281056Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:54
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Zdeňka Burgetová
Svítání
Položka č.: 281057Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:56
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Zdeňka Burgetová
Položka č.: 281058Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:58
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Zdeňka Burgetová
Večer I.
Položka č.: 282077Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:00
litografie, 2003, 12,5 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 28/70, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Zdeňka Burgetová
Ledňáček (Zima)
Položka č.: 282076Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:01
litografie, 2006, 13 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 06, č. 70/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Zdeňka Burgetová
Magnolie
Položka č.: 282075Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:02
litografie, 2001, 12,4 x 10 cm, sign. PD Z. Burgetová 01, č. 19/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Zdeňka Burgetová
Dívka s květinovou čelenkou
Položka č.: 282074Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:03
litografie, 1995, 11,5 x 8 cm, sign. PD Z. Burgertvá 95, č. 101/140, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Zdeňka Burgetová
Dívka se zvonečky
Položka č.: 282073Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:04
litografie, 2009, 12,5 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 09, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Zdeňka Burgetová
Dívka s ptáky na hlavě
Položka č.: 282072Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:05
litografie, 2006, 12,5 x 8,6 cm, sign. PD Z. Burgetová 06, č. 68/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Zdeňka Burgetová
U rybníku
Položka č.: 282071Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:06
litografie, 2000, 12,4 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 2000, č. 5/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Zdeňka Burgetová
Platykodon velkokvětý
Položka č.: 282070Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:07
litografie, 2005, 15,5 x 9,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 05, č. 30/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Zdeňka Burgetová
Ptáci při měsíčku
Položka č.: 282069Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:08
litografie, 2003, 12 x 8 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 34/70, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Zdeňka Burgetová
Zlatovláska se sedmikráskami na hlavě
Položka č.: 282068Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:09
litografie, 2008, 12,3 x 9 cm, sign. LD Z. Burgetová 08, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)