-
Jaroslav Válek, Bára Melis
(1954)
Akt s kresbou kyvadlem I
Položka č.: 331Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
fotografie na kartónu s kresbou kyvadlem, 55,5 x 38 cm, LD Válek, PD B. Melis, rám
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Konvolut dvou grafik z roku 1967
Položka č.: 332Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1967, 4,8 x 4,8, 4 x 4 cm, sign DU Hamera 67., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Abstrakce II
Položka č.: 333Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1981, 10 x 10,3 cm, sign. DU Old. Hamera, rožek papíru mírně ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Abstrakce I
Položka č.: 334Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1990, 8 x 14 cm, sign. DU Old. Hamera 1990., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Konvolut pěti grafik z roku 1965
Položka č.: 335Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1965, 6 x 6, 6 x 6, 3,1 x 5,2, 6 x 4, 6,6 x 4 cm, sign. PD Hamera 65, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Abstrakce III
Položka č.: 336Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1965, 9,5 x 15 cm, sign. DU Old. Hamera 65., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Ryba
Položka č.: 337Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1965, 9,9 x 13,3 cm, sign. PD Hamera 65., na horním okraji papír lehce otlačen od svorky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Oldřich Hamera
(1944-2021)
PF 66 (konvolut tří grafik)
Položka č.: 338Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 6,3 x 13,7, 6,3 x 13,7, 6,3 x 13,7 cm, papír místy lehce zašpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Abstrakce IV
Položka č.: 339Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1965, 12,7 x 24 cm, sign. PD Hamera 65., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Kapradí
Položka č.: 340Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1965, 10,4 x 33,3 cm, sign. DU Old. Hamera, č. 1/XX, papír místy lehce zašpiněný a pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Hledící
Položka č.: 341Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
tuš, akvarel, papír, 2018, 21 x 29,5 cm, sign. LD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Zátiší
Položka č.: 342Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
tuš, akvarel, papír, 2018, 29,5 x 21 cm, sign. DU I Komárek 2018, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
V pokoji
Položka č.: 343Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
tuš, akvarel, papír, 2011, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek 2011, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Výhled na Pražský hrad
Položka č.: 344Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 2000, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Ženské akty
Položka č.: 345Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
tuš, akvarel, koláž, papír, 1996, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Skupina
Položka č.: 346Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kombinovaná technika, tužka, pastelky, 1994, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Sedící akt
Položka č.: 347Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kombinovaná technika, tuš, běloba, papír, 2017, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Tváře
Položka č.: 348Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 21 x 29,5 cm, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Detailní pohled
Položka č.: 349Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kombinovaná technika, tuš, fixa, papír, 2018, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Polibek
Položka č.: 350Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 2016, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Mezi dvěma ženami
Položka č.: 351Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kombinovaná technika, tužka, pastelky, fix, 2014, 21 x 29,5 cm, sign. uprostřed I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Mužský akt
Položka č.: 352Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kombinovaná technika, tužka, akvarel, papír, 1994, 21 x 29,5 cm, sign. LD I Komárek, opatřeno razítkem Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Folklór
Položka č.: 353Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akvarel, fix, papír, 2005, 21 x 29,5 cm, sign. LD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Rodina
Položka č.: 354Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akvarel, fix, papír, 2005, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
V Galerii
Položka č.: 355Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 2006, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Dvě postavy
Položka č.: 356Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kombinovaná technika, koláž, akvarel, papír, 2009, 21 x 29,5 cm, sign. PN I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Náplavka
Položka č.: 357Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kombinovaná technika, tužka, akvarel, papír, 1998, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
V lese
Položka č.: 358Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kombinovaná technika, tužka, akvarel, papír, 1994, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Memento mori
Položka č.: 359Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kombinovaná technika, akvarel, fix, papír, 2020, 21 x 29,5 cm, sign. uprostřed I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
V kruhu
Položka č.: 360Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 2005, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO