Václav Mašek
(1893-1973)
K. J. Erben: Živá voda
Položka č.: 276087Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 13:49
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Václav Mašek
(1893-1973)
Hradčany
Položka č.: 227945Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2023 15:38
litografie, 27,5 x 37 cm, sign. PD Mašek V., Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu