Diego Brandl
(1939)
Italské poutní místo
Položka č.: 281932Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 17:04
olej, plátno, 2007, 90 x 70 cm, sign. PD Diego 2007, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)