Zbyněk Novotný
(1950)
Zámecké schody
Položka č.: 217539Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2023 14:46
litografie, 1984, 27 x 21 cm, sign. PD Novotný 1984, č. 145/150, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)