Zdeňka Burgetová
(1934)malířka, grafička, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse. Věnuje se volné grafice a kresbě,; v grafických technikách dává přednost litografii (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)
Zdeňka Burgetová
Položka č.: 281053Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:48
litografie, 2003, 12,6 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Zdeňka Burgetová
Položka č.: 281054Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:50
litografie, 2002, 12,8 x 9,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 02, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Zdeňka Burgetová
Položka č.: 281055Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:52
litografie, 2004, 12,6 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 04, č. 61/90, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
Zdeňka Burgetová
Položka č.: 281056Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:54
litografie, 2003, 12,6 x 8,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 68/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Zdeňka Burgetová
Svítání
Položka č.: 281057Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:56
litografie, 2002, 13 x 9,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 02, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Zdeňka Burgetová
Položka č.: 281058Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:58
litografie, 2003, 12,7 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 68/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)