Aleš Kublák
Poutní vrch
Položka č.: 274608Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2023 19:37
olej, plátno, lepenka, 2022, 32,5 x 32,5 cm, sign. PD AK 22
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu
Aleš Kublák
Memento ze včera
Položka č.: 274607Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2023 19:36
olej, akryl, plátno, 2022, 40 x 30 cm, sign. LD AK
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Aleš Kublák
Tiché prázdno
Položka č.: 270082Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 19:40
olej, akryl, plátno, 50 x 50 cm, PD monogr. AK 22
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Aleš Kublák
Kdysi kdesi
Položka č.: 270081Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 19:39
olej, plátno na desce, 39 x 29 cm, monogr. vzadu AK 22
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu