Evžen Seyček

(1917-2009)

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Víno

    Položka č.: 276425

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:47

    tuš, tužka, papír, 16,5 x 23 cm, sign. PN Evžen Seyček, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Osmý trpaslík

    Položka č.: 276423

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:48

    tuš, tužka, papír, 15 x 21,5 cm, sign. PD Evžen Seyček, text: ,,Jsem opravdu osmý, ale oni se za mě stydí, že jsem vyroslt!, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Jediný, co těm kosmonautům závidím, je stav bez tíže..!

    Položka č.: 276422

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:49

    tuš, akavrel, tužka, papír, 23,5 x 16,5 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Pesimista

    Položka č.: 276421

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:50

    tuš, akvarel, tužka, papír, 23,5 x 15 cm, monogr. PD ES, text: Už nevěřím, že všechno je k něčemu dobrý. Na chalupě nám zamrzla voda, při opravě mi žena zdrhla s instalatérem, a když jsem to oslavoval, vzali mi řidičák..., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Reklamace!

    Položka č.: 276420

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:51

    tuš, tužka, papír, 21 x 14,5 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)